baner

Malarstwo ścienne Malarstwo ścienne Aranżacja kręgielni Malarstwo artystyczne

Malowanie Kubusia Puchatka na ścianie

Malowanie scenki z bajki Kubuś Puchatek


Artystyczne malowanie bajki na  ścianie, grafika ścienna 3D


Artystyczne malowanie ściany w pokoju
Artystyczne malowanie ściany, praca przedstawia postacie z Kubusia Puchatka, motyw malowany na ścianie


Artystyczne malowanie ścian dla dziecka
Artystyczne malowanie ściany, motyw przedstawia Kubusia Puchatka, obraz namalowany na ścianie w pokoju dziecka



Artystyczne malowanie ścian w pokoju dziecięcym, grafika ścienna 3D

Malowanie Kubusia Puchatka na ścianie


Są tacy przyjaciele, którzy od czasów dzieciństwa zostają z nami aż po dorosłość. Niewątpliwie taką paczką znajomych, która towarzyszy nam od wielu lat jest rozbrykana ekipa ze Stumilowego Lasu. Wybryki Tygryska bawią, nieporadność Prosiaczka rozczula, smutek Kłapouchego wzrusza, a niepohamowany apetyt Kubusia sprawia, że sami mamy ochotę na małe co nieco.
Kubuś Puchatek i jego przyjaciele to bardzo popularny motyw malarski wykorzystywany do aranżacji dziecięcych pokoi. Bajki i filmy o tej paczce znajomych inspirują i dostarczają wielu pomysłów na malunki. Popularność obrazów z misiem, tygryskiem, prosiaczkiem i zawsze smutnym osiołkiem wynika z tego, że promują jedną z najważniejszych na świecie wartości - przyjaźń. 

Podobizny czworga przyjaciół powstały na delikatnym fioletowo-niebieskim tle. Malunek nie jest przeładowany, postacie są statyczne. Tło zostało wycieniowane dzięki czemu  postacie wydają się być bliżej patrzącego. Dekoracja ścienna w formie murala sprawdza się dużo lepiej niż fototapeta. Jest zabezpieczona bezbarwnym lakierem, który chroni ją od zabrudzeń i dodatkowo jest odporny na zmywanie. Przy podświetleniu nie widać nieestetycznych złączeń, które często można dostrzec na fototapecie. Aranżacja pokoju dziecka według jego upodobań to naprawdę duża frajda. Dziecko może uczyć się, bawić i odpoczywać w towarzystwie swoich ulubionych bajkowych postaci. 

Więcej zdjęć na stronie: "Artystyczne malowanie ścian"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz