baner

Malarstwo ścienne Malarstwo ścienne Aranżacja kręgielni Malarstwo artystyczne

Imitacja cegieł, malarstwo ścienne

Malowanie cegieł na ścianie:


Artystyczne malowanie ściany, malowanie widoku z okna


Artystyczne malowanie ściany
Artystyczne malowanie obrazu na ścianie przedstawiającego widok z okna. aranżacja ściany, Warszawa


Artystyczne malowanie ściany

Artystyczne malowanie obrazu na ścianie przedstawiający widok z okna, Warszawa mural ściennyArtystyczne malowanie obrazu na ścianie, Obraz przedstawia widok z okna.

Aranżacja salonu, malowanie cegieł: 


W tym poście przedstawiam Państwu malowidło ścienne na jednej ze ścian w mieszkaniu. Centralnym punktem obrazu jest  okno, z którego roztacza się przepiękny widok na błękitne jezioro. Na kamiennym parapecie postawiono butelkę czerwonego trunku. Dzięki takiemu zabiegowi artystycznemu można optycznie powiększyć małe pomieszczenie. Przedstawiony w
oknie pejzaż "otwiera" przestrzeń pokoju. Powierzchnię wokół "okna" celowo zaaranżowano tak, by ściana nawiązywała wyglądem do starego budynku, pobudowanego z klasycznej czerwonej cegły. Stare cegły na malowidle wyłaniają się spod osypującego się tynku. Kolor cegieł nawiązuje odcieniem do pozostałych ścian w pomieszczeniu. Komponuje się również z barwą drzwi, paneli w pokoju i kafelek w holu.

Taka dekoracja ścienna w pokoju sprawia, że pomieszczenie zyskuje niepowtarzalną atmosferę i klimat. Malowidło jest nastrojowe, romantyczne, budzi miłe skojarzenia. Na pewno goście docenią fantazję gospodarza domu, który w taki sposób zdecydował się dodać charakteru pomieszczeniu. Podobne aranżacje z powodzeniem sprawdzą się w innych typach pomieszczeń np. w restauracjach czy bubach. Motyw czerwonej cegły jest bardzo modny. W wielu pomieszczeniach pobudowanych w minionych latach celowo odsłania się surową cegłę. Jeśli jednak nasze mieszkanie zostało pobudowane z płyty w sukurs przychodzą nam specjaliści od aranżacji, którzy malunkiem potrafią odtworzyć prawdziwą paloną cegłę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz